rekomandoj

 • Galvanizuar Steel Pipe
  Galvanizuar Steel Pipe
  Customized according to customer requirements. Quick delivery, good quality, after-sales guarantee
 • ERW Steel Pipe
  ERW Steel Pipe
  Customized according to customer requirements. Quick delivery, good quality, after-sales guarantee.
 • Seamless Steel Pipe
  Seamless Steel Pipe
  Customized according to customer requirements. Quick delivery, good quality, after-sales guarantee.

rreth nesh

Tianjin Huilai Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd është një degë e importit dhe eksportit TianYingTai Grupit të tregtisë. Kompania është themeluar në vitin 2012. Ne ka përvojë të pasur në tregtinë ndërkombëtare. Klientët tanë janë të vendosura në shumë vende dhe rajone në Evropë, Amerikë, Azi, Afrikë dhe Oqeani. Produktet janë përdorur kryesisht në industrinë kimike dhe makineri. Shumë fusha të ekonomisë kombëtare, të tilla si arkitekturë, shërbimet publike, ndërtimit të anijeve, naftës, etj

shiko më shumë
 • 500,000

  Ton vlera vjetore e prodhimit
 • 200

  milion dollarë në eksporte vjetore
 • 80+

  vendet shërbyer
 • 90%

  Kënaqësi të konsumatorëve

produktet

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores Ju lutemi të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

hetim për çmimore
WhatsApp Online Chat!