Препорачај

за нас

Тијанџин HuiLai меѓународната трговија копродукции, Ltd е подружница на увоз и извоз на трговските TianYingTai Групата. Компанијата е основана во 2012 година Ние има богато искуство во меѓународната трговија. Нашите клиенти се наоѓаат во многу земји и региони во Европа, Америка, Азија, Африка и Океанија. Производи се претежно се користат во хемиската индустрија и машини. Многу области на националната економија, како што се архитектура, јавните комунални претпријатија, бродоградба, нафта, итн

Гледај Повеќе
 • 500.000

  Тони годишно производство вредност
 • 200

  милиони долари во годишен извоз
 • 80 +

  земји сервира
 • 90%

  задоволство на клиентите

производи

За информации во врска со нашите производи и ценовникот Ве молиме оставете го вашиот е-мејл за нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

истрага за ценовникот
WhatsApp Онлајн Chat!